Değerlerimiz
Değerlerimiz

Dürüstlük: Yaptığımız işlerde, sahip olduğumuz sorumluluklarımızda, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı açık ve şeffaf olmayı ilke ediniriz.

Kalite: Yapmış olduğumuz işlerde, kalite en önemli amaçlarımızdan biridir.

Yenilikçilik: Sektördeki varlığımızı sürdürmenin, başarımızın ve gelişmemizin temelidir. Şirket olarak katma değer oluşturacak, farklılık yaratacak yenilik ve değişimin yaratıcısı ve uygulayıcısı olmayı hedefleriz.

Ekip Ruhu: İnsan sağlığı için hizmet sunduğumuzun sorumluluğunu ve bilincini taşıyacak nitelikte personel oluşturmak, bunların bir ekip ruhu içinde etkin ve verimli çalışmalarını sağlamak için motive ederiz.

Müşteri odaklı çalışmak: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin parçasıdır.

Etik Çalışma: Her türlü tutum ve davranışımız ile ilgili kanunlar, etik değerler ve şirket içi prosedürlerin yön gösterici olacağının bilincindeyiz. Tüm faaliyetlerimizde ödün vermeden titizlikle uyarız. 

Saygı: Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışma arkadaşlarımıza, topluma ve çevreye saygılı ve duyarlı davranırız.

Sürdürülebilirlik: Geleceğimizi, kurumsal bir şirket ideali ve temeli üzerine inşa etmeyi hedef olarak belirler ve gerçekleştirmek için çalışırız.