Şirket Profili
Şirket Profili

Doruk Ecza Deposu, 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kuruluş yıllarında öncelikli olarak periton diyaliz solüsyonları ve yardımcı malzemelerinin depolanması ve dağıtımı ile aferez cihaz ve setlerinin hastaneler tarafından oluşturulan taleplerinin karşılanması konusunda faaliyet göstermiştir. Daha sonraki yıllarda, ürün yelpazesine parenteral solüsyonlar başta olmak üzere, kan transfüzyon ürünleri, biyolojik ürünler, tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri, bazı ithal ve yerli ilaçları ilave etmiştir.

Doruk Ecza Deposu’nun faaliyet kapsamında Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Özel Hastaneler ve Eczaneler yer almaktadır. Şirketimiz, Kamu İhale Kanunu’na tabi Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri ve Üniversite hastaneleri tarafından yapılan ilaç, tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri ihalelerine katılmakta olup, bünyesinde ihalenin başlangıcından sonlanmasına kadar bu süreci yürütecek profesyonel ve tecrübeli bir kadro bulundurmaktadır.

Doruk Ecza Deposu, hızla büyümekte olan Özel hastane pazarında, uzman satış kadrosu ve müşteri hizmetleri birimi ile hizmet vermektedir. 2005 yılında, Ege bölgesinde faaliyet göstermek üzere, İzmir Şube’si kurulmuş olup İzmir, Manisa, Muğla, Denizli, Aydın, Uşak illerinde yer alan Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ile Özel hastanelere hizmet vermeye devam etmektedir.

Doruk Ecza Deposu, tüm çalışanları ile birlikte, sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bu web sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.OK