Değerlerimiz
Değerlerimiz

Dürüstlük: Yaptığımız işlerde, sahip olduğumuz sorumluluklarımızda, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı açık ve şeffaf olmayı ilke ediniriz.

Kalite: Yapmış olduğumuz işlerde, kalite en önemli amaçlarımızdan biridir.

Yenilikçilik: Sektördeki varlığımızı sürdürmenin, başarımızın ve gelişmemizin temelidir. Şirket olarak katma değer oluşturacak, farklılık yaratacak yenilik ve değişimin yaratıcısı ve uygulayıcısı olmayı hedefleriz.

Ekip Ruhu: İnsan sağlığı için hizmet sunduğumuzun sorumluluğunu ve bilincini taşıyacak nitelikte personel oluşturmak, bunların bir ekip ruhu içinde etkin ve verimli çalışmalarını sağlamak için motive ederiz.

Müşteri odaklı çalışmak: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin parçasıdır.

Etik Çalışma: Her türlü tutum ve davranışımız ile ilgili kanunlar, etik değerler ve şirket içi prosedürlerin yön gösterici olacağının bilincindeyiz. Tüm faaliyetlerimizde ödün vermeden titizlikle uyarız. 

Saygı: Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışma arkadaşlarımıza, topluma ve çevreye saygılı ve duyarlı davranırız.

Sürdürülebilirlik: Geleceğimizi, kurumsal bir şirket ideali ve temeli üzerine inşa etmeyi hedef olarak belirler ve gerçekleştirmek için çalışırız.

Bu web sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.OK